درباره ریل پارس:

شرکت صنعتی ریل پارس صنعت به عنوان نخستین واردکننده ریل های جرثقیل سقفی(تیپA) در کشور و نخستین ارائه دهنده ریل های داخلی ذوب اهن به خارج از کشور است.  فعالیت خود را از ۳۰ سال پیش آغاز کرد. این شرکت دارای بیش از چهار انبار فعال در استان تهران است .امکان ارسال بار به تمامی نقاط کشور را دارد.درباره ریل پارس می توانید از مشتریان گسترده آن در کشور نیز بپرسید.

ریل پارس صنعت توانسته است در طول این ۳۰سال سابقه به کلیه معادن کشور، شرکت های سنگبری کشور، شرکت های تولیدی بدون واسطه و با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمات ارائه نماید.
شرکت ریل پارس صنعت فعال در زمینه های؛ واردات تخصصی ریل های جرثقیلی، معدنی، سنگبری، سندان، تاورکرین، خشک کن به صورت نو و استوک می باشد. همچنین دارای مجوز فروش ریل های سبک و سنگین است.

دریاره ریل پارس

چرا ریل پارس :

شرکت ریل پارس طی سال های متوالی خدمت و ارائه محصولات به تمامی مشتریان چه در کشور چه در خارج از کشور کیفیت محصولات خود را تضمین کرده است. ارائه خدمات بی نقص و با تعهد شعار همیشگی ماست. درباره ریل پارس می توانید با ارتباط با ما بیشتر بدانید.

خرید ریل راه آهن :

خرید انواع ریل راه آهن ، ریل های تخصصی. کاربردی در صنایع مختلف با کیفیت عالی و تهیه شده از فولاد درجه یک. ارسال فوری به سراسر کشور با یک تماس. شما می توانید لیست محصولات ما را در سایت مشاهده کرده و جهت ثبت سفارش با شماره های درجه شده تماس بگیرید.