فروش ریل قطار

فروش ریل قطار

ریل قطار

فروش ریل قطار


خرید ریل آهنی

فروش ریل قطار

یکی از اجزای اصلی سیستم حمل و نقل ، ریل قطار است ، که برای حرکت قطارها بر روی آن استفاده می‌شود. ریل ها عمدتاً از فولاد ساخته شده اند و در انواع مختلفی برای استفاده در شبکه های حمل و نقل ریلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. فروش ریل قطار یک امری است که در هر شرکت امکان آن وجود ندارد. در ادامه به معرفی برخی از انواع ریل قطاری معمول می‌پردازیم:

1.  عادی (Standard Rail):

نوع عادی ریل به عنوان ریل UIC نیز شناخته می‌شود، نوع ریل است که در بسیاری از خطوط قطار در سراسر جهان استفاده می‌شود. این ریل دارای شکل U شکل است و دو کانال برای قرارگیری چرخ قطار دارد.

2.  تو خط (Double-headed Rail):

ریل تو خط یا همچنین به عنوان ریل Vignole نیز شناخته می‌شود، نوعی ریل است که در خطوط قطار سریع السیر و قطارهای باری استفاده می‌شود. این ریل دارای شکل I شکل است و دو سر برای قرارگیری چرخ قطار دارد.

3.  لوله ای (Grooved Rail):

لوله ای، نوعی ریل است که در سیستم های حمل و نقل شهری مانند تراموا و مترو استفاده می‌شود. این ریل دارای شکاف های عمودی است که برای قرارگیری چرخ قطار استفاده می‌شود.

4.  شرقی (Bullhead Rail):

ریل شرقی، نوعی ریل است که در برخی مناطق از جهان به خصوص در کشورهای انگلستان و استرالیا استفاده می‌شود. این ریل دارای شکل I شکل است و دو سر برای قرارگیری چرخ قطار دارد.

5.  تخت (Flat-bottomed Rail):

این نوع ریل ، به ریل تخت معروف است ، در بسیاری از خطوط قطار سریع السیر و قطارهای باری استفاده می‌شود. این ریل دارای شکل I شکل است و یک سر برای قرارگیری چرخ قطار دارد.

همچنین، بجز این انواع ریل قطاری، همچنین ریل های خاصی برای استفاده در خطوط قطارهای بالابر و قطارهای زمینی نیز وجود دارد.

به طور کلی، انتخاب نوع ریل مناسب برای هر خط قطار بستگی به عوامل مختلفی مانند سرعت قطار، وزن بار، نوع خاک و شرایط جوی دارد. لذا برای انتخاب نوع ریل مناسب، بهتر است با مهندسان حمل و نقل مشورت کنید.


فروش ریل آهن
متعلقات ریل

ریل آهن
ریل u33

فروش ریل
ریل a45,a55,a65,a75,a100,a120

فروش ریل قطار
ریل r24,r33

 ریل راه آهن
ریل معدنی r18 s18 r14 s14 r8 s8

فروش ریل
ریل پهلوی یا ۱۳

خرید ریل
ریلuic60

ریل معدنی
ریل r18 و ریل معدنی

ریل صنعتی
ریل s20,s30

ریل جرثقیلی
ریل a45,a55,a65,a75,a100,a120

ریل قطار
ریل u33 ,s49,

خرید ریل
ریل a45,a55,a65,a75,a100,a120

قیمت ریل قطار
ریل u33 اصفهان


فروش ریل قطار

ریل پهلویr38 r33


فروش ریل
ریل معدنی

 

 

درباره شرکت ریل پارس صنعت :

شرکت صنعتی ریل پارس صنعت به عنوان نخستین واردکننده ریل های جرثقیل سقفی(تیپA) در کشور و نخستین ارائه دهنده ریل های داخلی ذوب اهن به خارج از کشور است که فعالیت خود را از ۳۰ سال پیش آغاز کرد. این شرکت دارای بیش از چهار انبار فعال در استان تهران است و امکان ارسال بار به تمامی نقاط کشور را دارد.

این شرکت توانسته است در طول این ۳۰سال سابقه به کلیه معادن کشور، شرکت های سنگبری کشور، شرکت های تولیدی بدون واسطه و با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمات ارائه نماید.

شرکت ریل پارس صنعت فعال در زمینه های؛ واردات تخصصی ریل های جرثقیلی، معدنی، سنگبری، سندان، تاورکرین، خشک کن به صورت نو و استوک می باشد. همچنین دارای مجوز فروش ریل های سبک و سنگین است.

با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲۶۰۴۶۰۵۷ علیرضا عقیلی

۰۹۱۲۲۱۸۹۸۸۲ علیرضا دشتبان

02144573867 دفتر شرکت

آدرس تهران رباط کریم شهرک صنعتی ده حسن

info@railpaars.com